Ogłoszenia

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021

W związku z trudną sytuacją związaną z koronawirusem w kraju, zmianie ulegają terminy rekrutacji do szkół, przedszkoli i żłobków. Wydłużeniu ulega termin składania oświadczeń woli przyjęcia dziecka do placówki oraz termin rekrutacji uzupełniającej.

Najważniejszą zmianą jakie wprowadzone zostały do harmonogramów naboru to terminy składania pisemnych potwierdzeń woli dla kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych placówek.

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16.04 br. Konkurs miał się odbyć w czwartek 19 marca.

Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Jarosławiu. Informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w ramach przeciwdziałania skutkom epidemii koronawirusa.

Od 17 lutego ruszają zapisy do publicznych żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. Rekrutacja elektroniczna dotyczy wszystkich, którzy chcą zapisać dziecko do publicznej placówki od września 2020 roku.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie Urzędu Miasta Jarosławia.

 

Szkoła Podstawowa nr w Jarosławiu im. św. Królowej Jadwigi informuje, że w dniach 19-30.08.2019 będą trwały zapisy do świetlicy oraz stołówki szkolnej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu informuje, że w dalszym ciągu trwają zapisy uczniów do klasy piątej i siódmej na rok szkolny 2019/2020. Ponadto, dysponujemy wolnymi miejscami w klasach 1,2, 3, 4 i 6.

Przypominamy, że nauka w SP 1 odbywa się na jedną zmianę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza na Dzień Dziecka! 1 czerwca 2019 roku w parku miejskim. Start godz. 12:00.