Z życia szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jarosławiu kończy projekt Budujemy mosty zamiast murów, realizowany w ramach inicjatywy Erasmus+ i podsumowuje jego przebieg. Grupa nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Jarosławiu (wówczas jeszcze pod szyldem Publicznego Gimnazjum nr 1) wnioskowała o udział w europejskim projekcie Mobilność kadry edukacji szkolnej, aby zdobyć nowe doświadczenia i wykorzystać je dla podniesienia jakości pracy dydaktycznej.

W sobotę 14.09.2019 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w ważnym wydarzeniu…

Nasza szkoła uczestniczy w akcji IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 4 października 2019 r. pod hasłem Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Ogłoszenie dyrektora SP nr 1 dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

Szkoła Podstawowa nr w Jarosławiu im. św. Królowej Jadwigi informuje, że w dniach 19-30.08.2019 będą trwały zapisy do świetlicy oraz stołówki szkolnej.

Sprawozdanie z działalności Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2018/2019.

Galeria zdjęć.

Jak co roku 8 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi obchodzone jest święto patronalne.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu informuje, że w dalszym ciągu trwają zapisy uczniów do klasy piątej i siódmej na rok szkolny 2019/2020. Ponadto, dysponujemy wolnymi miejscami w klasach 1,2, 3, 4 i 6.

Przypominamy, że nauka w SP 1 odbywa się na jedną zmianę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.