Zajęcia dodatkowe nauczycieli SP nr 1 w Jarosławiu

Lp.Nazwisko i imięzajęciadzieńgodzina
 1.  Aab Monika SKS Poniedziałek
wtorek
 
 2.  Augustynowicz Bernard      
 3.  Cieliczka Alina      
 4.  Dejneka Alina      
 5.  Gaweł Gabriela  Zajęcia wyrównawcze    
 6.  Gilowska Agnieszka  Zajęcia z uczniem zdolnym – j.niemiecki    
 7.  Inglot Maciej      
8. Litwa Justyna (Kapłon) Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Język niemiecki
Czwartek
wtorek
07:00 – 07:45
11:10 – 11:55
9. Kondrat Marek Zajęcia wyrównawcze wtorek 11:10 – 11:55
10. Korecka Jadwiga   środa 12:10 – 12:55
11. Korecka Marta Zajęcia wyrównawcze    
12. Ks. Krzych Piotr   poniedziałek 13:00 – 13:45
13. Ledwożyw Leszek Robotyka Poniedziałek
środa
11:10 – 11:55
09:25 – 10:10
14. Maciałek Urszula Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne .    
15. Macnar Władysława      
16. Mrozowicz Kinga Język niemiecki Poniedziałek
czwartek
 
17. Nogaj Dariusz Zajęcia z j. angielskiego: dla zdolnych,
wyrównawcze
czwartek
czwartek
5 lub 6 lekcja
6 lub 7 lekcja
18. Podgórecka Małgorzata "British customs and traditions" -zajęcia dla uczniów zdolnych    
19. Pokrywka Olaf SKS
szachy
Piątek
Wtorek,
czwartek
13:00 – 14:00
12:00 – 13:00
13:00 – 14:00
20. Romaniak Anna Zajęcia logopedyczne
Zajęcia wyrównawcze
 Wtorek
Środa
Czwartek
piątek
7:00 – 7:45
6:45 – 7:30
7:00 – 7:45
7:00 – 7:45
21. Serafin Dariusz Zajęcia wyrównawcze klasy 4 i 5 czwartek, piątek 12:10 - 12:55
12:10 - 12:55
22. Sudzińska Barbara "Rusz makówką" czyli z historią na ty
Kółko historyczne dla biorących udział w konkursie kuratoryjnym
Poniedziałek
czwartek
13:30 – 14:15
13:00 – 13:45
23. Szarlińska Mirella Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 13:00 – 13:45
24. Szczotka Grzegorz SKS Wtorek
środa
 
25. Ks. Szczygielski Krzysztof      
26. Szczygieł Anna Zajęcia wyrównawcze Wtorek, piątek  
27. Szmuc Robert Zajęcia wyrównawcze czwartek  
28. Szylar Magdalena Zajęcia wyrównawcze środa 12:00 – 12:45
29. Śliwa Barbara      
30. Walter Alina      
31. Małgorzata Kałętek Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne środa 12:00 – 13:00